Momenteel zijn de MegaZijnen enkel open op afspraak. Op deze manier kunnen we de maatregelen omtrent Covid-19 respecteren. Je kan jouw keuze telefonisch, via mail of sociale media doorgeven en het materiaal op een afgesproken tijdstip ophalen. Indien je dit wenst, kan je een afspraak maken om 't MegaZijn te bezoeken.

Antwerpen

Out of a Box Antwerpen
De Burburestraat 11
2000 Antwerpen
vrijzinnigantwerpstrefpunt.com

Brugge

​huisvandeMens Brugge
Hauwerstraat 3C
8000 Brugge
brugge@demens.nu
050 33 59 75
vrijzinnigwestvlaanderen.be/leerkrachten/nl

Brussel

huisvandeMens Brussel
Sainctelettesquare 17
1000 Brussel
brussel@demens.nu
02 242 36 02
vrijzinnigbrussel.be

Genk

​huisvandeMens Genk
Grotestraat 10
3600 Genk
genk@demens.nu
089 51 80 40
vrijzinniglimburg.be

Herentals

huisvandeMens Herentals
Lantaarnpad 20
2200 Herentals
herentals@demens.nu
014 85 92 90

Mechelen

huisvandeMens Mechelen
Consciencestraat 9
2800 Mechelen
mechelen@deMens.nu
015 45 02 25

Sint-Niklaas

huisvandeMens Sint-Niklaas en RIKZ.Z vzw
Stationsplein 22
9100 Sint-Niklaas
sintniklaas@demens.nu
03 777 20 87
info@rikz.be
03 239 28 39
rikz.be

Tienen

huisvandeMens Tienen
Beauduinstraat 91
3300 Tienen
tienen@demens.nu
016 81 86 70

Deze website maakt gebruik van cookies om uw gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer