Laure legt uit wat de Fakkeltjes zijn en hoe ze gemaakt worden.

Fakkeltjes

De Fakkeltjes zijn al vele decennia een vaste waarde voor de leerlingen die in het lager onderwijs de lessen niet-confessionele zedenleer volgen. Een abonnement bevat vijf magazines en kost 10 euro. Voor het eerste leerjaar en het buitengewoon onderwijs zijn abonnementen gratis. Je kan nu gratis nummers 1 aanvragen.

Bestel de fakkeltjes

PRIK

PRIK gaat volgend schooljaar van start met de 11de jaargang van PRIK-DIGITAAL.
PRIK levert artikels aan voor het stimuleren van een interactief en kritisch klasgebeuren voor, met en vooral door onze leerlingen. "Onze leerlingen zelfstandig leren denken en handelen blijft onze centrale gedachte en ons uitgangspunt voor elke les niet-confessionele zedenleer : we wakkeren duurzaam hun zelfwerkzaamheid en autonomie aan."

Lees de prikland nieuwsbrief

Als ik groot ben & Onderweg

Je kan opnieuw de befaamde werkboekjes ter voorbereiding van het lentefeest en feest vrijzinnige jeugd aanvragen. Een medewerker van het huisvandeMens zal je contacteren wanneer jouw bestelling klaarligt (vanaf september 2023).
Bestel de werkboekjes

Deze website maakt gebruik van cookies om uw gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer