PRIK gaat dit schooljaar van start met de 9de jaargang PRIK-DIGITAAL. We stippen nog eens aan waarvoor PRIK staat : een interactief en kritisch klasgebeuren met en door onze leerlingen. Aan die weg blijven we timmeren. Onze leerlingen zelfstandig leren denken en handelen blijft onze centrale gedachte en ons uitgangspunt in elke les niet-confessionele zedenleer : we wakkeren duurzaam hun zelfwerkzaamheid en autonomie aan.

De prijs elektronisch is dit schooljaar 2021-2022 wel heel speciaal : niet 1 euro per leerling want naar aanleiding van de 40ste verjaardag van PRIK kunnen jullie leerlingen dit schooljaar GRATIS worden geregistreerd. PRIK ziet dit als een extra stimulans om jullie leerlingen echt massaal in te schrijven. Geld ophalen of de administratie daarrond is dit schooljaar niet aan de orde. Dus collega, ga er eens extra voor, voor je leerlingen en voor jezelf !

Deze website maakt gebruik van cookies om uw gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer